0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe TT Elite Series
Jakub Kosowski
۱
۳
Piotr Chodorski
Finished
۰۰:۰۰
Dawid Jendrysik
۰
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۰:۱۵
Antoni Witkowski
۳
۰
Przemyslaw Walaszek
Finished
۰۰:۳۰
Makajew Maciej
۳
۰
Szymon Radlo
Finished
۰۰:۴۵
Jaroslaw Tomicki
۳
۰
Damian Wederlich
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Wozniak
۳
۰
Jakub Lamperski
Finished
۰۱:۱۵
Kleszcz Krzesimir
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۱:۴۵
Damian Korczak
۱
۳
Arkadiusz Zuk
Finished
۰۲:۰۰
Dawid Jendrysik
۲
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۲:۱۵
Arkadiusz Mugowski
۲
۰
Lukasz Matlag
inprogress
۰۲:۳۵
  World TT-CUP
Jaromir Zlamal
۳
۱
Krystof Prida
Finished
۰۱:۲۰
Jaromir Zlamal
۱
۳
Martin Stusek
Finished
۰۰:۲۰
Krystof Prida
۳
۰
Tomas Vorisek
Finished
۰۰:۵۰
Krystof Prida
۳
۲
Tomas Vorisek
Finished
۰۱:۵۰
Martin Stusek
۰
۰
Jaromir Zlamal
inprogress
۰۲:۲۰
Farkash Andrey
۰
۲
Kotlyarevskiy Semen
inprogress
۰۲:۳۰
  Czech Republic Pro League
Roman Polovka
۰
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۰:۰۰
Petr Chlad
۳
۱
Jiri Hanus
Finished
۰۰:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۱
۳
Miroslav Barta
Finished
۰۰:۰۰
Petr Masa
۰
۳
Ales Krejci
Finished
۰۰:۰۰
Ales Krejci
۳
۱
Milan Nahodil
Finished
۰۰:۳۰
Tomas Andrle
۳
۰
Mikulas Leopold
Finished
۰۰:۳۰
Miroslav Barta
۲
۳
Stanislav Mazanek
Finished
۰۰:۳۰
Jiri Hanus
۲
۳
Marek Holub
Finished
۰۰:۳۰
Petr Hisler
۲
۳
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۰۱:۰۰
Denis Kuritka
۳
۰
Petr Masa
Finished
۰۱:۰۰
Roman Hudeczek
۲
۳
Petr Chlad
Finished
۰۱:۰۰
Tibor Kolenic
۳
۲
Roman Polovka
Finished
۰۱:۰۰
Roman Polovka
۳
۰
Mikulas Leopold
Finished
۰۱:۳۰
Jaroslav Strnad 1961
۲
۳
Miroslav Barta
Finished
۰۱:۳۰
Milan Nahodil
۱
۳
Petr Masa
Finished
۰۱:۳۰
Roman Hudeczek
۲
۳
Jiri Hanus
Finished
۰۱:۳۰
Marek Holub
۳
۲
Petr Chlad
Finished
۰۱:۴۵
Tomas Andrle
۱
۳
Tibor Kolenic
Finished
۰۲:۰۰
Denis Kuritka
۰
۳
Ales Krejci
Finished
۰۲:۰۰
Stanislav Mazanek
۰
۳
Petr Hisler
Finished
۰۲:۰۰
Robin Pacha
۲
۱
Jakub Hradecky
inprogress
۰۲:۳۰
Michal Regner
۱
۲
Denis Hofman
inprogress
۰۲:۳۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Igor Akimov
۳
۲
Ruslan Onischenko
Finished
۰۰:۰۰
Artyom Doroshenko
۲
۰
Jan Zaharov
inprogress
۰۰:۳۰
Artyom Doroshenko
۳
۲
Ruslan Onischenko
Finished
۰۱:۰۰
Sergey Korobeinik
۲
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۱:۰۰
Andrew Grabski
۳
۱
Vitaly Pinchuk
Finished
۰۱:۱۵
Igor Akimov
۱
۳
Jan Zaharov
Finished
۰۱:۳۰
Sergey Vavrenyuk
۱
۳
Andrew Grabski
Finished
۰۱:۴۵
Jan Zaharov
۱
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۰۲:۰۰
Igor Akimov
۲
۱
Artyom Doroshenko
inprogress
۰۲:۳۰
  Germany Challenger Ochsenhausen
John Oyebode
۳
۱
Nico Wenger
Finished
۰۰:۲۰
  Russia Liga Pro
Ivan Soldatov
۱
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۰۰:۴۵
Pavel Lukyanov
۲
۳
Alexander Zhelubenkov
Finished
۰۰:۴۵
Kirill Malahov
۲
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۱:۰۰
Dmitry Ignatiev
۲
۳
Alexey Uvarov
Finished
۰۱:۱۵
Ivan Pandur
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۱:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۱
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۳۰
Yurii Merkushin
۳
۰
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۱:۴۵
Sergey Myagkov
۱
۳
Aleksey Kazakov
Finished
۰۱:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۱
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۰۰
Alexey Vlasov
۰
۳
Anton Gerasimov
Finished
۰۲:۱۵
Alexey Uvarov
۳
۱
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۲:۱۵
Kirill Malahov
۱
۱
Tyinchtyik Turabekov
inprogress
۰۲:۳۰
Dmitry Ignatiev
-
-
Yurii Merkushin
بازی شروع نشده است
۰۲:۴۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Mkrdij Sounboulian
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۰۱:۳۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۰
Armen Darbinyan
Finished
۰۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید