0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Belgium Pro League
KRC Genk
۴
۱
K Beerschot VA
Finished
۲۳:۳۰
RSC Anderlecht
۱
۱
Standard Liege
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Baiano
EC Vitoria BA
۱
۱
SD Juazeirense BA
Finished
۲۲:۳۰
Alagoinhas AC BA
۴
۱
EC Vitoria da Conquista BA
Finished
۰۱:۰۰
  Thailand Thai League 3
Pathumthani University FC
۱
۱
Chainat United FC
Finished
۱۲:۰۰
Stk Muangnont FC
۰
۰
Samut Prakan FC
Finished
۱۲:۰۰
Surin Khong Chee Mool FC
۲
۵
Muang Loei United FC
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Primera Division Women
Levante UD
۲
۳
Athletic Bilbao
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla FC
۳
۱
Valencia CF
Finished
۱۴:۳۰
  Algeria U21 Ligue 1
US Biskra
۱
۲
CS Constantine
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Copa del Rey
Real Betis Seville
۱
۱
Sevilla FC
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil U20 Copa Sao Paulo de Juniores
Gremio Novorizontino
۲
۵
America FC MG
Finished
۲۳:۴۵
Retro FC PE
۰
۲
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۱:۳۰
CR Flamengo RJ
۰
۲
Oeste FC SP
Finished
۰۲:۰۰
EC Bahia BA
۱
۵
Mirassol FC SP
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey Amateur U19 Super Lig
Altay
۱
۱
Aytemiz Alanyaspor
Finished
۱۲:۳۰
  Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
۲
۲
Beitar Jerusalem FC
Finished
۲۱:۳۰
  Nepal A-Division league
Brigade Boys Club
۰
۴
Machhindra FC
Finished
۱۰:۴۵
  El Salvador U20 Primera Division
11 Deportivo FC U20
۰
۰
CD Fas U20
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Potiguar
Santa Cruz FC RN
۳
۰
Potyguar Cn Seridoense Rn
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Alagoano Cup
Desportiva Alianca AL
۰
۰
CS Esportiva AL
Finished
۲۱:۳۰
  Mexico Liga MX, Women, Clausura
Queretaro FC
۰
۲
CF Pachuca
Finished
۰۲:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Glenville FC
۲
۳
Skerries Town FC
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie A, Women
ACF Fiorentina
۱
۶
Sassuolo Calcio
Finished
۱۵:۰۰
ASD Pomigliano
۰
۵
Juventus Turin
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 2
Rayong FC
۳
۲
Phrae United
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division, Women
Oviedo Moderno
۰
۱
Atletico Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
  Egypt League Cup
Future FC
۲
۱
Pyramids FC
Finished
۱۶:۰۰
Misr Lel Makasa
۲
۱
Eastern Company SC
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Super League 2
Apollon Larissa FC
۱
۱
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۱۵
APO Levadiakos FC
۰
۰
PAE PS Kalamata
Finished
۱۶:۱۵
Episkopi FC
۱
۰
AE Kifisia FC
Finished
۱۶:۱۵
AO Egaleo 1931 PAE
۱
۰
AE Karaiskakis
Finished
۱۶:۱۵
OFI Ierapetras 1970
۳
۱
AE Asteras Vlachioti
Finished
۱۶:۱۵
Veroia NPS
۴
۱
Pierikos FC
Finished
۱۶:۱۵
Apollon Pontou
-
-
Anagennisi Karditsas 1904
Cancelled
۱۶:۱۵
  Tanzania Championship League
Jkt Tanzania
۰
۱
African Lyon FC
Finished
۱۶:۳۰
Transit Camp FC
۳
۱
Mashujaa FC
Finished
۱۶:۳۰
Kengold FC
۱
۱
Pan African FC
Finished
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
Tanzania Prisons
۰
۲
Kmc Fc
Finished
۱۶:۳۰
  Ghana Premier League
Hearts of Oak
۴
۱
Eleven Wonders FC
Finished
۱۸:۳۰
Ashanti Gold FC
۴
۰
Elmina Sharks
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 12
CD Vera
۰
۱
CD Santa Ursula
Finished
۱۵:۳۰
CD Buzanada
۱
۱
UD Villa Santa Brigida
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey Amateur 2. Lig
Serik Belediyespor
-
-
Kahramanmarasspor
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Amateur Tercera Rfef, Group 7
Atletico Madrid B
۰
۰
CD Ursaria
Finished
۱۴:۳۰
Colonia Moscardo
۰
۰
Trival Valderas A.
Finished
۱۴:۰۰
CD Galapagar
-
-
Getafe CF B
Cancelled
۱۹:۰۰
  Uganda Fufa 3Rd Division
Saint Marys
۱
۲
Kireka United
Finished
۱۵:۳۰
NEC FC
۲
۱
Black Star Masanafu
Finished
۱۵:۳۰
SC Lamancia
۳
۲
Industrial Area FC
Finished
۱۵:۳۰
Ntinda FC
۲
۴
Catda FC
Finished
۱۵:۳۰
Wembley Boys FC
۱
۲
Bweyogerere FC
Finished
۱۵:۳۰
Nsambya SC
۳
۰
Lufula FC
Finished
۱۵:۳۰
  Zambia Super League
Green Eagles
۰
۰
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۰
۱
Nkwazi
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Liga Portugal 3
SC Sao Joao de Ver
۰
۰
Pevidem SC
Finished
۱۸:۳۰
SCU Torreense
۱
۰
UD Santarem
Finished
۱۸:۳۰
  Nigeria Professional League
Abia Warriors FC
۱
۰
Heartland FC Owerri
Finished
۱۸:۳۰
Rivers United FC
۳
۰
Kwara United
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal
SC Salgueiros
۴
۰
CD Gouveia
Finished
۱۸:۳۰
Vilaverdense FC
۱
۱
SC Vianense
Finished
۱۸:۳۰
Sport Benfica Castelo Branco
۱
۳
SC Praiense
Finished
۱۸:۳۰
Ar Sao Martinho
۲
۳
Uniao SC Paredes
Finished
۱۸:۳۰
AD Limianos
۵
۲
Forjaes SC
Finished
۱۸:۳۰
Gondomar SC
۱
۶
SC Espinho
Finished
۱۸:۳۰
Sertanense FC
۰
۰
Clube Condeixa
Finished
۱۸:۳۰
Gd Fontinhas
۲
۲
GD Vitoria Sernache
Finished
۱۹:۳۰
CF Os Belenenses
۰
۰
CA Pero Pinheiro
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Second Division B
Sestao River Club
۰
۰
CD Izarra
Finished
۲۰:۰۰
  Macao 1St Division
Cfb Macau
۰
۴
Cheng Fung
Finished
۱۶:۳۰
Monte Carlo
۵
۱
Lun Lok
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 14
AD Llerenense
۱
۱
Moralo CP
Finished
۱۹:۰۰
  Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura
۰
۰
Persiraja Banda
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Amateur Tercera Rfef, Group 9
Atletico Malagueno
۱
۳
Atletico Porcuna CF
Finished
۱۴:۳۰
  Germany 3. Liga
SC Verl
۲
۰
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 18
UD Almansa
۰
۲
CD Illescas
Finished
۱۴:۰۰
CD Torrijos
۱
۱
CD Guadalajara
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 5
CE l`Hospitalet
۴
۲
CF Pobla de Mafumet
Finished
۱۴:۳۰
Ee Guineueta
-
-
FC Asco
Cancelled
۱۵:۰۰
  France Ligue 1
Stade Rennes
۶
۰
Girondins Bordeaux
Finished
۱۵:۳۰
  Rwanda National League
Kiyovu Sports
۰
۰
Apr FC
Finished
۱۶:۳۰
  England Amateur The FA Women's Super League
Leicester City WFC
۱
۰
Brighton and Hove Albion WFC
Finished
۱۷:۳۰
  Gibraltar National League
FCB Magpies
۴
۰
Manchester 62 FC
Finished
۲۱:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 1
SD Sofan
۱
۲
Racing Club Villalbes
Finished
۱۸:۳۰
CD BARCO
-
-
Cd Estradense
Abandoned
۱۹:۳۰
  Spain Amateur Tercera Rfef, Group 6
Orihuela CF
۴
۰
UD Beniganim
Finished
۱۹:۰۰
  Portugal Campeonato Nacional, Women
Clube de Albergaria
۰
۳
SC Braga
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 17
Deportivo Aragon
۲
۰
CF Epila
Finished
۱۴:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
HNK Hajduk Split
۲
۱
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۷:۰۰
  Greece 3rd League, Group 2 (4)
OF Agiou Mathaiou
۴
۱
Ktinotrofikos Asteras Kalirahis
Finished
۱۶:۳۰
Posidonas Michanionas
۲
۱
AE Pontion Kozanis
Finished
۱۶:۳۰
Iraklis Ampelokipon
۰
۲
AS Giannitsa
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Egnatia Rrogozhine
۰
۳
Partizani Tirana
Finished
۱۶:۱۵
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
Modafen FK
۰
۰
Mardin 1969 Spor
Finished
۱۳:۳۰
Buyuk. Tepecikspor
۰
۱
Orduspor 1967
Finished
۱۳:۳۰
Agrispor 1970 SK
-
-
Icel Idmanyurdu Spor
Finished
۱۳:۳۰
Karsiyaka
۱
۲
Esenler Erokspor
Finished
۱۳:۳۰
  France Championnat National U19
Paris FC
۲
۳
Estac Troyes
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey Super Lig
Hatayspor Antakya
۲
۲
Galatasaray Istanbul
Finished
۱۹:۳۰
  International Africa Cup of Nations
Ivory Coast
۲
۲
Sierra Leone
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 13
Archena Sport FC
۲
۳
UD Caravaca
Finished
۱۹:۰۰
  Greece 3rd League, Group 1 (4)
Megas Alexandros Orfaniou
۲
۱
Aris Avatou
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
AC Legnano 1913
۳
۰
USD Caravaggio
Finished
۱۷:۰۰
  Greece 3rd League, Group 6 (4)
APO Keratsini
۰
۱
Ethnikos Ofpf
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2nd Division
Olympias Lympia
۰
۱
Alki Oroklini
Finished
۱۶:۰۰
  Greece 3Rd League, Group 3 (4)
Iraklis Larisas
۰
۱
AO Voiotias Ypatou
Finished
۱۶:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Tottenham Hotspur SRL
-
-
Arsenal FC SRL
Finished
۱۳:۳۰
West Ham United SRL
-
-
Leeds United Srl
Finished
۱۳:۳۰
Liverpool FC SRL
-
-
Brentford FC Srl
Finished
۱۳:۳۰
  Greece 3rd League, Group 5 (4)
Panarkadikos
۱
۳
GS Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Amateur Tercera Rfef, Group 10
Ud Tomares
-
-
AD Ceuta B
Abandoned
۱۵:۳۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
Dsc Arminia Bielefeld Srl
-
-
Greuther Furth Srl
Finished
۱۵:۰۰
FC Augsburg SRL
-
-
Eintracht Frankfurt SRL
Finished
۱۵:۰۰
  Malta Premier League
Gzira United FC
-
-
Valletta FC
Cancelled
۱۴:۰۰
Mosta FC
-
-
Hibernians FC Paola
Cancelled
۱۶:۳۰
Floriana FC
-
-
Birkirkara FC
Cancelled
۲۰:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
Atalanta BC SRL
-
-
FC Inter Milan SRL
Finished
۱۲:۳۰
AS Roma SRL
-
-
Cagliari SRL
Finished
۱۲:۳۰
Venezia FC Srl
-
-
Empoli FC Srl
Finished
۱۲:۳۰
Sassuolo Calcio SRL
-
-
Hellas Verona SRL
Finished
۱۲:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
CF Elche Srl
-
-
Villarreal CF SRL
Finished
۱۲:۳۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
Stade Rennais FC SRL
-
-
FC Girondins Bordeaux SRL
Finished
۱۲:۳۰
AS Monaco SRL
-
-
Clermont Foot 63 Srl
Finished
۱۴:۳۰
Estac Troyes Srl
-
-
Olympique Lyon SRL
Finished
۱۴:۳۰
Strasbourg Alsace SRL
-
-
Montpellier HSC SRL
Finished
۱۴:۳۰
Stade Reims SRL
-
-
FC Metz SRL
Finished
۱۴:۳۰
FC Lorient Srl
-
-
Angers SCO SRL
Finished
۱۴:۳۰
Olympique Marseille SRL
-
-
Lille OSC SRL
Finished
۱۴:۳۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Hatayspor Srl
-
-
Galatasaray SK SRL
Finished
۱۱:۳۰
Giresunspor Srl
-
-
Kasimpasa SRL
Finished
۱۱:۳۰
Altay Izmir Srl
-
-
Alanyaspor SRL
Finished
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Winter Srl Friendlies
Portugal Srl
-
-
Brazil Srl
Finished
۱۰:۳۰
Croatia Srl
-
-
Argentina Srl
Finished
۱۱:۳۰
Slovakia Srl
-
-
Netherlands Srl
Finished
۱۲:۳۰
Hungary Srl
-
-
Bolivia Srl
Finished
۱۳:۳۰
Saudi Arabia Srl
-
-
Scotland Srl
Finished
۱۴:۳۰
Slovenia Srl
-
-
Greece Srl
Finished
۱۵:۳۰
  Hong Kong, China Premier League
Hk U23 Football Team
-
-
Resources Capital FC
Cancelled
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
-
-
Kitchee SC
Cancelled
۱۵:۰۰
  India Manipur Senior League, Women
Esu Wangkhei Palace Compound
-
-
Ywc Langthabal
Finished
۰۸:۰۰
  Spain Primera Nacional, Women, Group III
CD Fontsanta Fatjo
-
-
SD Huesca
Finished
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید